X

Vážení zákazníci,

od 1. 9. 2019 přecházíme na nový zákaznický systém, jehož součástí je také nový zákaznický portál IN ENERGIE Prodej s.r.o. Věříme, že díky novému systému a portálu ještě více zkvalitníme poskytované služby pro naše stávající i budoucí klienty.

Díky novému portálu získáte přehled o svých odběrných místech a platbách. Máte také možnost vytvořit návrh smlouvy, který Vám bude zaslán na Váš e-mail a následně budete kontaktováni našim pracovníkem pro sjednání všech detailů.

Přístup do portálu je zřízen každému zákazníkovi, který má e-mail a který o tuto službu požádá při sjednání smlouvy nebo v průběhu dodávky energií do jeho odběrného místa/míst od naší společnosti.

Máte-li zájem o přístupy do nového zákaznického portálu, napište na e-mail info@inenergie.cz a my Vám přístupy obratem zašleme.

Pokud nejste odběratelem společnosti IN ENERGIE Prodej s.r.o., můžete se na portálu zaregistrovat a vytvořit si návrh smlouvy, který Vám bude zaslán na Váš e-mail a následně budete kontaktováni našim pracovníkem pro sjednání všech detailů.

Stávajícím zákazníkům byly ponechány stejné přístupy, jaké měli do předchozího zákaznického portálu (původní přístupy).

 

Přihlášení a registrace do nového zákaznického portálu IN ENERGIE Prodej s.r.o. je zde.

Předchozí zákaznický portál je i nadále přístupný níže. V tomto portálu naleznete i nadále doklady vydané do 31. 8. 2019. Pokud by se Vám nějaké doklady nepodařilo dohledat, kontaktujte nás na e-mailu info@inenergie.cz a my Vám je zašleme.